O MNIE


Trzy lata, minęły trzy lata.... odkąd odkryłam w sobie tę niesamowitą i wszechogarniającą pasję do makijażu, kosmetyków i pielęgnacji.

Nie ma się co dziwić... 30 lat minęło już jakiś czas temu a kolejna zmiana kodu na "4" z przodu zbliża się wielkimi krokami :)
Można by pomyśleć, im starsza tym mądrzejsza... Tego nie wiem, wiek to tylko liczba a mądrość zdobywa się głównie doświadczeniem. Taka jest moja dewiza.

Od jakiegoś czasu szukałam miejsca, gdzie mogłabym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami głównie na temat kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, ale również tym, że przeczytałam jakąś super książkę od której nie mogłam się oderwać i czytałam do późnej nocy... lub widziałam miejsce na Ziemi jedyne w swoim rodzaju. Albo że udało mi się zrobić coś niesamowitego w kuchni! Będzie to więc blog kosmetyczny ale również lifestylowy.
Chcę podzielić się z Wami moją opinią na te wszystkie tematy. Jesteś ciekawa moich opinii? Zapraszam do śledzenia mojego bloga. Mam nadzieję, że miło spędzisz u mnie czas i wrócisz tutaj niedługo.

ROZGOŚĆ SIĘ!

Post a Comment