WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo,

Witam serdecznie na moim blogu.
Blog Aneta Lasoń Beauty Talks jest moim małym miejscem w sieci, gdzie mogę w całości oddać się mojej kosmetycznej pasji. Uwielbiam testować nowe kosmetyki, zarówno kolorowe jak i pielęgnacyjne. 
Choć mój blog jest stosunkowo "młody", cały czas staram się go rozwijać oraz być na bieżąco z nowościami kosmetycznymi, tak aby Czytelnik wchodząc do mojego świata poczuł się tu dobrze i znalazł odpowiedzi na pytania dotyczące kosmetyków, których szukał. W końcu by rozgościł się na blogu na dłużej :)


Firmy zainteresowane współpracą ze mną, a także z moim Blogiem serdecznie zapraszam do kontaktu.W dzisiejszym świecie liczy się obiektywizm. Dlatego też gwarantuję rzetelną oraz w pełni obiektywną recenzję produktów powierzonych mi do przetestowania.
Moje recenzje, zamieszczane na blogu, zawsze są obszerne oraz poparte autorskimi zdjęciami.
Serdecznie zapraszam. Postaram się w pełni spełnić Państwa oczekiwania.

Preferowane formy współpracy:

- Recenzje produktów /Wpis sponsorowany/

- Relacje z wydarzeń o tematyce kosmetycznej lub urodowej


Jestem otwarta na Państwa propozycje, chętnie podejmę się kreatywnych kampanii reklamowych oraz na życzenie klienta napiszę recenzję.


Mój blog promowany jest w mediach społecznościowych, których jestem aktywnym użytkownikiem. Ostatnie prace możecie państwo zobaczyć na:Post a Comment